DF studio

Studio Dokument a Forma

FOTOBANKA – jak objednávat fotografie

Jak v databázi vyhledávat a objednávat snímky?

Fotobanka je rozdělena do logicky členěných kategorií. Galerie tedy lze prohlížet postupně. Jinou možností je vyhledávání za pomoci klíčových slov, která zadáme do vyhledavače.

Každý snímek obsahuje popis – pro ilustraci uvádíme náhodně vybranou fotografii:

http://fotobanka.dfstudio.cz/kategorie/pamatky-a-muzea/hradiste-hrady-a-tvrze/skuhrov-nad-belou-skuhrov-hradni-navrsi-01.html

Název: Skuhrov – hradní návrší 01
Místo: Skuhrov nad Bělou
Umístění: Památky a muzea / Hradiště, hrady a tvrze
Autor: PaedDr. Ladislav Miček
Rozlišení: 3012 x 2264 px
Přidáno: 29. 8. 2009
Cena: 600 Kč
Popis: Na kopci zbytky hradu z 13. století. Podorlicko, okres RK.

* Uvedené rozlišení je maximální rozlišení fotografie, ve kterém lze objednat. Cena uváděná u fotografie je cena za maximální rozlišení fotografie.

Uvádíme tedy název snímku, místo, kde bylo fotografováno, umístění snímku v kategorii, maximální rozlišení a cenu za toto maximální rozlišení. Snímek lze objednat i v menším rozlišení za nižší cenu – viz záložka CENÍK.

Do objednávky stačí zkopírovat:

http://fotobanka.dfstudio.cz/kategorie/pamatky-a-muzea/hradiste-hrady-a-tvrze/skuhrov-nad-belou-skuhrov-hradni-navrsi-01.html

a vše bude jasné. Odpadne jakékoli uvádění názvu fotky. V případě, že zákazník požaduje snímek v menším rozlišení, je třeba to u každé položky uvést a ze záložky CENÍK zkopírovat např.

2240 x 1680 3.76 400 Kč

V daném případě by tedy přibližně „čtyřmegový“ snímek stál 400 Kč.

Pro objednání fotografie můžete využít buď nákupní košík, který je součástí aplikace, nebo objednat snímek (snímky) prostřednictvím e-mailu, do něhož zkopírujete odkaz na příslušnou fotku (viz výše).

E-mailem objednaný snímek obdržíte v nejkratším možném termínu jako přílohu k odpovědi na Vaši objednávku. Druhou přílohou bude faktura s termínem platby do 14 dnů. Jakmile fakturu uhradíte, byl nákup dokončen a zakoupený snímek máte oficiálně k dispozici.