Domů
Ceník
Způsob platby a dodávky
login  
Hledat:     
 

Poznámky k prodeji fotografií

Během přípravy učebních pomůcek a na našich „fotografických toulkách“ vzniklo velké množství autorských fotografií. Některé z nich prostřednictvím www stránek nabízíme k prodeji.

Jak v databázi vyhledávat? Fotobanka je rozdělena do osmi sekcí: Památky a muzea, Krajina, Města, Vesnice, Makrofotografie, Lidé, Příroda, Ostatní.
Uvnitř každé sekce jsou snímky řazeny abecedně – v případě, že hledáte konkrétní místo na území České republiky, nebude s nalezením památky, města, vesnice, krajinné scenérie apod. problém. V ostatních složkách je třeba využít náhledů s miniaturami a „listování“ v příslušném albu. Parametry každého snímku jsou uvedeny vždy v příslušné popisce – v pixelech a v milimetrech pro případ tisku ve vysoce kvalitním rozlišení 300 dpi. Pro běžný tisk postačí mnohem rozlišení, takže použitelná velikost pro tisk bude větší.

Ceny a licence snímků
Prodej fotografií je doplňkovou službou. Cena je uvedena u každého snímku (po kliknutí na náhled). Zakoupenou fotografii má zákazník k trvalému nevýhradnímu užití (tzv. Royality free). To znamená, že může být opakovaně prodána i jiným zájemcům.

Objednávky a dodací podmínky Při uzavírání objednávky je třeba uvést přesně název fotografie (i číslo, pokud je součástí názvu).
Organizacím, nakladatelstvím a firmám objednané snímky zašleme buď poštou na nosiči CD nebo jako přílohu e-mailu. Platba fakturou nebo jako dobírka. V případě faktury prosíme v objednávce uvést přesný název objednavatele a IČ. Dobírková zásilka se prodraží o poštovné a balné – cca 80 Kč.
Soukromníci obdrží objednané fotografie pouze jako dobírku prostřednictvím pošty.

Objednávky vyřídíme do 10 dnů od jejich obdržení.

 
 
Copyright Studio Dokument a Forma, 2006. All rights reserved. Powered by Shop-Script FREE shopping cart software