Domů
Ceník
Způsob platby a dodávky
login  
Hledat:     
 
PaedDr. Ladislav Miček
STUDIO DOKUMENT A FORMA
Uhřínovice 43
517 21 Týniště nad Orlicí
telefon: 737767833
e-mail: l.micek@tiscali.cz

Audiovizuální a vizuální vzdělávací pásma na kazetách VHS, určená pro základní i střední školy.

Naším cílem je poskytnout názorné učební pomůcky pro učitele, kteří chtějí ve svých hodinách pracovat tvůrčím způsobem. Nejedná se tedy o klasické dokumentární filmy na videokazetách, ale o pomůcky, s kterými se dále pracuje.

Audiovizuální učební pásma jsou řešena jako starší diafony – k promítaným zobrazením je přidán didakticky zpracovaný komentář.
Vizuální učební pásma jsou koncipována tak, aby je učitel společně se žáky vždy dotvořil do podoby, odpovídající cíli dané vyučovací hodiny – nemají tedy zvukovou stopu. Měly by se používat jako soubory diapozitivů s tím, že odpadne zatemnění a složitá příprava diaprojektoru – stačí vsunout kazetu do videorekordéru. Dnes se podobným způsobem používají také jednoduché počítačové prezentace.

Na našich internetových stránkách návštěvníky podrobně informujeme o současné i připravované produkci – zatím jsme schopni jako nosiče poskytnout pouze klasické videokazety VHS, během roku 2007 se nabídka rozšíří o tituly na DVD.

Vzhledem k tomu, že během přípravy učebních pomůcek vznikla velká zásoba autorských fotografií, rozhodli jsme se na www stránkách zřídit také fotobanku pro potřeby nakladatelství, organizací i soukromníků.

 
 
Copyright Studio Dokument a Forma, 2006. All rights reserved. Powered by Shop-Script FREE shopping cart software